Testy na ojcostwo - Katowice

Testy na ojcostwo - Katowice stanowią skuteczną metodę, umożliwiającą potwierdzenie lub wykluczenie biologicznego pokrewieństwa. Wykonywane są one w różnych sytuacjach, m.in. w przypadku procesów sądowych dotyczących alimentów. Testy na ojcostwo (Katowice) wykorzystywane są również dla celów medycznych, gdy potrzebna jest identyfikacja dziedziczonych chorób czy skłonności genetycznych. Okazują się one niezwykle pomocne w przypadku podejrzeń, że ojcostwo prawne jest niezgodne z ojcostwem biologicznym dziecka. Wykonywaniem profesjonalnych testów na ojcostwo dziecka zajmuje się nasze Laboratorium Zakładu Genetyki Sądowej. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Test na ojcostwo - Katowice

Nasz Zakład Genetyki Sądowej od lat zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych testów na ojcostwo (Katowice). Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy mają wyższe wykształcenie biologiczne i mogą pochwalić się szeroką wiedzą. Nasza kadra zdobywała doświadczenie, m.in. w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej WUM oraz w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji. Dzięki temu doskonale wie, jak przeprowadzać testy na ojcostwo w sposób sprawny i skuteczny. Nasze laboratorium zostało profesjonalnie wyposażone w innowacyjne urządzenia, umożliwiające precyzyjne wykonywanie badań DNA.

Czytaj dalej...

Testy na ojcostwo (Katowice) - oferta

Nasz zespół oferuje szeroką gamę badań określających ojcostwo. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem profesjonalnych testów DNA w ramach których porównujemy profile genetyczne pochodzące od domniemanego ojca i dziecka. Ponadto przeprowadzamy test na ojcostwo z mikrośladu, czyli niewidocznego gołym okiem materiału biologicznego pozostawionego na różnych przedmiotach, np. gryzakach czy smoczkach niemowlęcych. Test z mikrośladu doskonale sprawdza się, gdy z jakiegoś powodu nie istnieje możliwość pobrania próbki do badania poprzez wymaz z policzka.

Test na ojcostwo - cena (Katowice)

Nasze Laboratorium Zakładu Genetyki Sądowej od lat zajmuje się wykonywaniem różnych testów na ojcostwo. Cena (Katowice) badania zależy od wybranego rodzaju testu i jego wariantu. Najatrakcyjniejszą finansowo opcją są testy z wymazu od ojca i jednego dziecka. Aby poznać dokładne ceny badań na ojcostwo, wystarczy przejść do oferty lub skontaktować się z naszym zespołem.

Pozostałe miasta, w których świadczymy usługi