Test na ojcostwo - Koszalin

Nasz Zakład tworzy doświadczona, wykształcona kadra, której ekspercka wiedza wspiera sprzęt wyposażony w nowoczesne technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy standard analiz laboratoryjnych w zakresie testów na ojcostwo. Koszalin stanowi jedno z miast, z którego pochodzą osoby korzystające z naszych usług – każdy klient otrzymuje drogą pocztową indywidualnie przygotowane pakiety wymazówek, które zwraca do naszego laboratorium w celu przeprowadzenia szczegółowej analizy.

Testy na ojcostwo - Koszalin

Testy na ojcostwo w Koszalinie mogą być wykonywane zarówno w celach prywatnych, jak i sądowych – w obu tych zakresach udzielamy naszym klientom profesjonalnego wsparcia, polegającego na precyzyjnej analizie próbek z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Pozwalają one na wiarygodne rozstrzygnięcie podobieństwa lub rozbieżności w zakresie materiału genetycznego dziecka oraz potencjalnych rodziców.
Czytaj dalej... Jeśli chodzi o test na ojcostwo w Koszalinie, wykonujemy go również na podstawie mikrośladu. W takim przypadku otrzymuje się zestaw zawierający specjalną kopertę, w której należy go umieścić – może to być materiał biologiczny znajdujący się na przykład na szczoteczce do zębów czy chusteczce higienicznej. W takiej formie klient odsyła zestaw do naszej siedziby w Otwocku, gdzie poddajemy go szczegółowym badaniom.

Testy na ojcostwo, Koszalin – co warto wiedzieć?

W przypadku wykonywania standardowego testu na ojcostwo w Koszalinie polegającego na pobraniu wymazu z policzka zapewniamy klientom wysokiej jakości wymazówki FLOQSwabs marki Copan, które zwiększają skuteczność pozyskania materiału. Co ważne, dostępne są różne pakiety badań – możliwość przebadania otrzymuje oboje rodziców, a analiza pokrewieństwa może dotyczyć więcej niż jednego dziecka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również te osoby, które chcą wykonać nie tylko testy na ojcostwo w Koszalinie, ale także pragną zbadać pokrewieństwo na przykład między dziećmi a potencjalnymi dziadkami.

Test na ojcostwo, Koszalin – profesjonalna obsługa

Profesjonalizm naszego Zakładu gwarantuje, że test na ojcostwo w Koszalinie da nie tylko jednoznaczne i wiarygodne wyniki, ale przebiegnie również w sposób dyskretny oraz bezpieczny dla danych osobowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą w interpretacji uzyskanych wyników. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzane analizy przebiegały sprawnie, bez rezygnacji z najwyższych standardów i precyzji. Wszelkie koszty usługi, jaką są testy na ojcostwo w Koszalinie, zostały wliczone w cenę podaną na naszej stronie.

Pozostałe miasta, w których świadczymy usługi