Testy na ojcostwo - Gdańsk

Testy na ojcostwo w Gdańsku jest rozwiązaniem, dzięki któremu można rozwiać swoje wątpliwości, a tym samym odzyskać spokój ducha, dotychczas zakłócany przez życie w niewiedzy. Świadomość tego, kto jest ojcem dziecka, ma ogromne znaczenie nie tylko w przypadku rozwiązywania sporów w sądzie, ale również w kwestii funkcjonowania całej rodziny. Niezwykle istotne jest, by dorastający człowiek znał swoją tożsamość, co przekłada się na budowanie stabilnych więzi w przyszłości.

W naszym laboratorium wykonujemy szereg badań, pozwalających ustalić pokrewieństwo między domniemanymi członkami rodziny. Oferujemy przeprowadzanie precyzyjnej analizy, a dzięki otrzymanemu wynikowi nasi klienci dostają informację, czy poddany badaniu mężczyzna jest biologicznym ojcem dziecka.

Testy na ojcostwo, Gdańsk - dlaczego warto wykonać?

Wykonanie testu na ojcostwo to bardzo ważny krok w stronę poznania prawy i zmierzenia się z jej konsekwencjami. Pewność, kto jest tatą dziecka, gwarantuje większy spokój oraz poczucie bezpieczeństwa, co przekłada się na lepsze funkcjonowania całej rodziny. Ponadto przeprowadzone przez nas analizy okazują się pomocne podczas sprawy sądowej o ustaleniu ojcostwa lub uzyskanie alimentów.

Czytaj dalej...

Korzystając z naszej oferty, można zyskać pewność otrzymania wiarygodnych wyników badania, które rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli podjąć dalsze kroki na drodze prywatnej lub sądowej.

Jakie informacje zawiera wynik testu na ojcostwo?

Wykonanie testu na ojcostwo zapewnia jednoznaczne potwierdzenie bądź wykluczenie biologicznego ojcostwa, a dzięki zastosowaniu sprawdzonych metod i zaawansowanego sprzętu, jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie przedstawić klientowi powtarzalny wynik. Przeprowadzana przez nas analiza odbywa się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, którzy czuwają nad każdym etapem.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, pozwalającym na staranne przeprowadzenie badania z wykorzystanie sprawdzonych technik. W swojej pracy stawiamy na klarowną komunikację z klientami, na bieżąco informując ich o postępach naszych działań. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji z zainteresowanymi świadczonymi przez nas osobami, dlatego do każdego podchodzimy w indywidualny sposób. Z chęcią dzielimy się swoją wiedzą, wspierając klientów na każdym etapie współpracy, ponieważ zdajemy sobie sprawę z niepokoju, z jakim w tym okresie muszą się zmagać.

Pozostałe miasta, w których świadczymy usługi